Kırkağaç MHP’yi Bağrına Bastı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları Kırkağaç ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe girişinde çok sayıda Kırkağaçlı tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları ilçede Sanayi Sitesi esnafını selamladı, vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları’na ilçede vatandaşlar büyük ilgi göstererek bağrına bastı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Manisa Milletvekili Adayları Hasan Eryılmaz, Yaşar Coşkun, Mehmet Memiş ve Osman Oktay, Kırkağaç ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları ilçe girişinde Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. Ardından Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları ile birlikte otobüs üzerinden sanayi sitesi esnafını selamladı. Bir süre sonra Başkan Ergün ve beraberindekiler otobüsten üzerinden inerek yaya olarak vatandaşı selamladı.

Esnaf ve vatandaştan büyük ilgi

İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Ergün ve beraberindekilere Kırkağaçlılar büyük ilgi gösterdi. Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayları vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sorunlarını dinledi.
FOTOĞRAF GALERİSİ
29.05.2015