Saruhanlı’da MHP Coşkusu
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayları ile birlikte Saruhanlı’yı ziyaret etti.

İlçeye gelişinde büyük coşkuyla karşılanan Başkan Ergün ve MHP’li adaylar, ilçede pazaryeri ve esnaf ziyareti yaparken Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün ve adaylara ilgi büyüktü. Pazaryeri ziyaretinde AKP’ye mesaj gönderen MHP’li adaylar, esnaf tarafından satılan süpürgeleri ellerine alarak, 7 Haziran’da AKP’yi Manisa’dan silip süpüreceklerini söylediler.

         MHP Manisa Milletvekili adayları ile birlikte ilçe ziyaretlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhanlı’da büyük coşkuyla karşılandı. Saruhanlı ziyaretinde Başkan Ergün’e MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Mustafa Güvenç, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı İlçe Koordinatörü Hakan Ulak, MHP Manisa Milletvekili Adayları Zeynel Balkız, Hasan Eryılmaz, Yaşar Coşkun, Mehmet Memiş ve Osman Oktay ile birlikte partililer eşlik etti. İlçe girişinde vatandaşlar ve partililer tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Ergün ve MHP’li adaylar, kendilerini karşılayan coşkulu kalabalıkla tek tek selamlaştı. Daha araç konvoyuyla ilçe merkezine hareket edildi. İlçe merkezine gelindiğinde Başkan Ergün ve MHP’li adaylar bir esnafın düzenlediği hayır yemeğine katıldılar.

Pazarcı Esnafında Büyük İlgi

         İlçe merkezine gelindiğinde MHP’li adaylarla birlikte Salı pazarını ziyaret eden Başkan Ergün ve beraberindekilere pazarcı esnafı büyük ilgi gösterdi. Başkan Ergün ile birlikte MHP’li Adaylar Balkız, Eryılmaz, Coşkun, Memiş ve Oktay’ ikramlarda bulunan esnaflar, destek sözü verdi. Manisa’da yakın zamanda eski garajın olduğu bölgede bin tezgâhlı kapalı pazaryerini yapacaklarını belirten Başkan Ergün, bu projeyi ilçelerde de yaymayı planladıklarını söyledi.

MHP’li Vekil Adayları AKP’yi Süpürdü

         MHP Manisa Milletvekili Adayları Zeynel Balkız, Hasan Eryılmaz, Yaşar Coşkun, Mehmet Memiş ve Osman Oktay pazar gezisinde AKP’ye mesaj gönderdi. Pazarcı esnafı tarafından satılan süpürgeleri ellerine alan MHP’li adaylar, 7 Haziran’da AKP’yi Manisa’dan silip süpüreceklerini söylediler.

Esnaf ve Vatandaşların Yoğun İlgisi

         Salı pazarının ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP’li adaylarla birlikte ilçe merkezinde bulunan esnaflar ile birlikte kahvehaneleri ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ergün ve MHP’li adaylar esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. MHP Manisa Milletvekili adayları ile birlikte Başkan Ergün, kendileriyle fotoğraf çekilmek isteyen esnaf ve vatandaşların taleplerini de geri çevirmedi.
FOTOĞRAF GALERİSİ
26.05.2015