Akhisar MHP’yi Ağırladı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve milletvekili adayları Akhisar’da esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla bir araya geldi. Tüm esnaf ve vatandaşla tek tek tokalaşan Başkan Ergün ve milletvekili adayları vatandaşların sorunlarını dinledi, esnafa hayırlı işler diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisarlılar ve Akhisar esnafıyla buluştu. Başkan Ergün’ün Akhisar ziyaretine, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Fuat Uzun, Yılmaz Gençoğlu, MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Papuçcuoğlu ile birlikte MHP Manisa Milletvekili Adayları Zeynel Balkız, Hasan Eryılmaz, Yaşar Coşkun, Osman Oktay ve Büyükşehir Belediyesi Akhisar İlçe Koordinatörü Doğan Ensivri de eşlik etti.

Esnaf ve vatandaştan büyük ilgi

Başkan Ergün ve beraberindekiler ilçe girişinden Tahir Ün Caddesi girişine kadar otobüs üzerinden vatandaşları selamladı.  Daha sonra, Başkan Ergün ve milletvekili adayları otobüsten inerek yaya olarak Tahir’ün Caddesi, Merkez Çarşı ve Şehit Necdi Şentürk Yüzbaşı güzergâhında bulunan esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşen ziyarette Başkan Ergün ve milletvekili adayları kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi.

Başkan Ergün tenis oynadı

Başkan Ergün ve beraberindekiler ilçeyi ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren itfaiye birimini de ziyaret etti. Personelle tek tek selamlaşarak iyi çalışmalar diledi. Burada Başkan Ergün, milletvekili adayı Hasan Eryılmaz ile masa tenisi oynadı. İtfaiye personelinin de alkışlarla eşlik ettiği karşılaşma renkli görüntüler oluşturdu.
FOTOĞRAF GALERİSİ
21.05.2015