Rüya Proje’de Çalışmalar Devam Ediyor
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Güzelyurt Mahallesi’nde 170 dönümlük alan üzerinde yapımı devam eden Kent Park’ta incelemede bulundu.
Çalışmaların tamamlanmasıyla Kent Park’ın, Manisa’nın gözde mekânlarından biri olacağını ve her yaş grubuna hitap edeceğini ifade eden Başkan Ergün,” Kent Park, dev oyun parkları, yürüyüş alanları, kafeteryaları, gösteri havuzları ve geniş peyzaj alanıyla, kentin kalabalığından uzak, Manisa’ya yakışır, doğayla iç içe güzel bir mekân olacak” dedi.

Güzelyurt Mahallesi’nde 170 dönüm alan üzerine yapımı devam eden, Kent Park’ta çalışmalar hızla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kent Park’ta inşa edilen, oyun parklarını, kafeteryaları ve peyzaj alanlarını tek tek gezerek yetkililerden bilgi aldı. Başkan Ergün’e Park ve Bahçeler Müdürü Serpil Çakır da eşlik etti. Kent Park’ın, aileleriyle birlikte vakit geçirecek mekân sıkıntısı çeken Manisalıların, toplu taşıma ile ulaşım mesafesinde nefes alabilecekleri bir alan olduğunu ifade eden Başkan Ergün, “Halkımızın keyifle vakit geçirebileceği Kent Park’ta, çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hayırlısıyla Manisalı vatandaşlarımız 170 dönüm üzerine inşa edilen Kent Park’ta, içerisinde tüm aktivitelerin yapılabileceği bir alana kavuşacak” dedi.


FOTOĞRAF GALERİSİ
21.04.2014